ponedeljak, 23 april 2018

BUS KARTE SRBIJA - ŠVAJCARSKA

Turistička agencija Atlas vrši prodaju bus karata za liniju Srbija-Švajcarska.

Polasci utorkom i subotom.

Rezervacije i informacije na telefone: + 381 27 324 493; +381 64 158 28 55; +381 63 71 33 709

 

  • Polasci iz Srbije:

    utorkom, petkom i subotom
  • 12:30 h Kraljevo, Autobuska stanica - peron 22

  • 13:10 h Vrnjačka Banja, Autob. stanica - peron 22

  • 13:30 h Trstenik, Autobuska stanica

  • 13:45 h Stopanja, Autobuska stanica

  • 14:15 h Kruševac, Autobuska stanica

  • 14:40 h Ćićevac, Autobuska stanica

  • 15:00 h Paraćin, Autobuska stanica

  • 15:30 h Ćuprija, Autobuska stanica

  • 15:50 h Jagodina, Autobuska stanica

  • 16:30 h Markovac, Motel Stari Hrast

  • 17:45 h Beograd, Autob. stanica "BAS" - peron 40

  • 17:45 h Novi Sad, (Putovanje preko Italije)

  • 19:15 h Novi Sad, Autobuska stanica - peron 4

  • 14:15 h Čačak, Autobuska stanica

  • 14:45 h Mrčajevci, Autobuska stanica

  • 15:30 h Kragujevac, Autobuska stanica

  • 16:15 h Topola, Autobuska stanica

  • 16:45 h Mladenovac, Autobuska stanica

 

  • Polasci iz Švajcarske:

    utorkom, četvrtkom i petkom
  • 13:30 h Genf, Place Dorcièree

  • 15:00 h Lausanne, Parking Veledrom

  • 16:15 h Bern, Neufeld

  • 16:00 h Basel, Gartenstrasse 1

  • 18:00 h Luzern

  • 20:30 h Lugano

  • 17:00 h Zürich, Autob. stanica Sihlquai

  • 18:15 h St. Gallen, Autob. st. Poststrasse 25/28

 

  • Transferi u Srbiji

  • Aleksandrovac, Boljevac, Zaječar, Despotovac,

  • Bor, Negotin, Svilajnac,

  • Aleksinac, Niš, Prokuplje

 

  • Transferi u Švajcarskoj

  • Montreux, Vevey, Romont, Fribourg, Düdingen,

  • Biel / Bienne, Solothurn, Deitingen, Niederbipp,

  • Oensingen, Gunzgen, Olten, Sursee,

  • Aarau, Lenzburg, Brugg, Windisch, Baden, Wettingen, Schaffhausen, Winterthur,

  • Wädenswil, Glarus, Sargans, Buchs, Haag

 

 

 

 

 

 

Relacija prevoza
Odrasli
Penzioneri
Studenti do 26 godina 
Djaci od 12-16 godina
Deca od 2-12 godina
iz svih mesta u CH Cena Cena Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN CHF DIN CHF DIN
                                 
Novi Sad 
100,00 180,00 11.000,00 19.800,00 80,00 130,00 8.800,00 14.300,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 60,00 100,00 6.600,00 11.000,00
Beograd 100,00 180,00 11.000,00 19.800,00 80,00 130,00 8.800,00 14.300,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 60,00 100,00 6.600,00 11.000,00
Markovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Jagodina 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Ćuprija 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Paraćin 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Ćićevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kruševac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Stopanja 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Vrnjačka Banja 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kraljevo 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Mladenovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Topola 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Kragujevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Mrčajevci 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Relacija prevoza
Odrasli
Penzioneri
Studenti do 26 godina 
Djaci od 12-16 godina
Deca od 2-12 godina
iz svih mesta u CH Cena Cena Cena Cena
CH CHF DIN CHF DIN CHF DIN CHF DIN
                                 
Čačak 140,00 230,00 15.400,00 25.300,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 140,00 200,00 15.400,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00
Užice, Požega 150,00 250,00 16.500,00 27.500,00 130,00 200,00 14.300,00 22.000,00 150,00 230,00 16.500,00 25.300,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00
Aleksinac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Nis 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Prokuplje 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Aleksandrovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Boljevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Zaječar 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Negotin 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Bor 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Svilajnac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Despotovac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Požarevac 120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00
Petrovac na
Mlavi
120,00 200,00 13.200,00 22.000,00 100,00 150,00 11.000,00 16.500,00 120,00 170,00 13.200,00 18.700,00 80,00 120,00 8.800,00 13.200,00

 

 

Turistička agencija Atlas

Adresa: Knez Mihailova 36, 18400 Prokuplje

Telefoni: 027/324-493; 063/ 71-33-709; 064/158-28-55

Fax: 027/324-493

Radno vreme: 
ponedeljak - petak od  09:00 - 19:00
subotom od 10:00 - 14:00

*Napomena: Svi podaci na sajtu Turističke agencije Atlas su informativnog karaktera. Za detaljne informacije kontaktirajte agenciju. 

Pratite nas na Facebook-u